Ücretsiz Firma Ekle
Yangın Söndürme
(312) 312 41-33
(312) 312 41-34
Anafartalar Mahallesi Ege sok. Uçar Ticaret Merkezi No: 5 /281 Ulus
Altındağ / Ankara

HAKKIMIZDA

  Trend Yangın Söndürme Sistemleri 1997 yılında Ankara'da faaliyete başlamıştır. Trend Yangın Söndürme Sistemleri olarak konularında “Yetkin ve Gelişmeye açık” personeli ile işletme ve kurumlara yangın ve güvenlik sektöründe Danışmanlık, Projelendirme, Malzeme temini, Süpervizörlük, Uygulama ve Montaj, Devreye alma ile Servis ve Bakım hizmetlerini vermekteyiz. Ayrıca Yangından Korunması Hakkında Yönetmelik ve uluslararası standartlara uygun sistem çözümleri, mühendislik sistemleri profosyonel bir anlayışla ve onaylı NFPA standartlarına uygun (TSE,UL,FM,VDS,ULC,LPCB,EN) ürünleri siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

  1997 yılında yola çıkan şirketimiz yangın ve güvenlik sektöründe hedeflediği DOĞRULUK, SÜRAT, EMNİYET VE GÜVENİLİLİRLİK ilkesini benimsemiş olup; kısa sürede sektörün önde gelen firmaları arasında olmayı başarmıştır.

  MİSYONUMUZ

  Trend Yangın Söndürme Sistemleri müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek belgeli ve sertifikalı ürünlerle projelendirerek, malzeme temininde, uygulama ve montaj ile devreye almada en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

  VİZYONUMUZ

  Trend Yangın Söndürme Sistemleri yenilikçi ve fark yaratan belgeli ve sertifikalı ürün ve hizmetleriyle faaliyet gösterdiği ülkemizde sektörün öncüsü ve lideri olma durumunu kendine hedef edinmiştir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, etik kurallarının ve sosyal sorumluluklarının bilincinde, gelişime ve geliştirmeye açık, genç ve dinamik bir firmadır.

  Sunduğumuz teknolojik ürün ve hizmetlerle; müşteri memnuniyetini ön planda tutan, ürün tedarik ettiğimiz firmalarla ilişkilerini sürekli olarak ileriye götüren, çalışanlarının bilgi birikimini geliştiren, kalite yönetimini arttıran, teknolojiyi takip eden, insanı mutlu eden hizmeti benimsemiş, değişmeyen tek şeyin dürüstlük olduğunu ilke edinmiş bir firmayız.

  DEĞERLERİMİZ

  Ankara da Gazlı Söndürme Firması Olarak; Davranışlarımızı, kararlarımızı ve iş amaçlarımızı yönlendiren ortak değerlerimiz:  Dürüstlük ve Şeffaflık

  Sorumluluk ve Hesap Verilebilirlik

  Rekabet ve Adalet

  Yaratıcılık ve Mükemmeliyet

  Karşılıklı Saygı ve Sevgi